Naši partneři

FANUC Czech s. r. o.
Společnost FANUC  Czech  s. r. o., byla založena 16. září 2004 jako pobočka FANUC  Europe pro střední a východní Evropu. Jejím cílem je dodávat výkonné a spolehlivé produkty pro průmyslovou automatizaci a software tradiční japonské značky FANUC, největšího výrobce průmyslové automatizace a robotů na světě. FANUC Czech s. r. o., se sídlem v Praze, nabízí průmyslové roboty, CNC řídicí systémy a CNC stroje jako součást automatizace pro výrobu v  České republice a na Slovensku. V dnešním konkurenčním prostředí pomáhají  produkty FANUC zlepšovat flexibilitu výrobních procesů a umožňují zákazníkům reagovat na změny a požadavky dynamického trhu. Kromě dodávek produktů pořádá společnost četná školení a poskytuje servisní podporu.
Přejít na blog www.fanuc.eu/cz/
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s. r. o. je spolehlivým partnerem svým zákazníkům již od roku 1990. Tehdy vzniklo z nadšení a chuti zakladatelů - fyzických osob - něčeho dosáhnout Stavební sdružení PLUS jako přímý předchůdce společnosti. Společnost od počátku vede majitel pan Jozef Anovčín, sám autorizovaný stavitel s dlouholetou praxí. Tým spolupracovníků - od vedoucího výroby přes stavbyvedoucí, hospodářské pracovníky až po jednotlivé řemeslníky - je veden k neustálému zvyšování kvalifikace a vstřebávání nejnovějších technologií a postupů. Každému zákazníkovi je schopen zajistit "na klíč" komplexní práce od rozpočtu přes inženýring a vlastní výstavbu až po kolaudaci stavby.
Přejít na blog www.firmaplus.cz
Readymat s.r.o.

Profesionální řešení dodávek stavebních materiálů pro hrubou stavbu a specializované stavební práce. Společnost Readymat je přímým dovozcem kvalitních německých cihlových bloků ECOTON a pórobetonových tvárnic GREISEL. Cílem je dlouhodobá a stabilní spolupráce s obchodními partnery a vysoká spokojenost našich zákazníků. Ve firmě Readymat jsou PŘIPRAVENI splnit vaše náročné požadavky a dodávky na vaše stavby.

Přejít na blog www.readymat.cz
Top Advert s.r.o.

Top Advert s.r.o. je obchodní a výrobní společnost zaměřená na výrobu reklamních nosičů, POS/POP stojanů a mobilních stánků včetně nejmodernějšího velkoformátového tisku. Za více než 8 let existence se v tomto oboru zařadila na špičku českého trhu. Dlouhodobým cílem firmy je být důležitým a přínosným partnerem svých zákazníků.

Přejít na blog www.topadvert.cz
Tech-Trade, s.r.o.

Společnost TECH-TRADE, s.r.o. byla založena v roce 1994 a od doby svého založení zaznamenala dynamický vývoj a růst.
Z původně obchodní společnosti se díky poptávce trhu a zákazníkům stala výrobní organizací, jejíž současné technologické vybavení umožňuje zakázkovou výrobu široké škály výrobků z tenkých plechů pro vzduchotechnické systémy i jiné technické aplikace. Vysoce produktivní technologie v celém výrobním profilu, kvalifikovaní pracovníci a efektivní kapacitní řízení výroby zajišťují spolehlivost dodávek jak v termínech tak v kvalitě. Výrobní program je neustále inovován podle požadavků zákazníků, jehož důsledkem je vysoký podíl dodávek v celoevropském regionu.

Přejít na blog www.tech-trade.cz