Naši partneři

Jihomoravský kraj

Jeden z nejdůležitějších a stálých partnerů Veslařského klubu Hodonín z.s. je Jihomoravský kraj. Díky němu a jeho podpoře jsme v roce 2018 mohli pořídit tři veslařské lodě, které našim závodníkům (juniorům) umožnili být konkurenceschopný. A nejen v ČR, ale i ve světě. Na lodích závodil Václav Baldrián, který získal následně titul juniorského mistra světa a Evropy a Tomáš Hujňák, který si vybojoval na nové lodi místo v juniorské reprezentaci, kde následně vybojoval 6. místo na MSJ a 5. místo na MEJ.

Přejít na blog www.kr-jihomoravsky.cz
Readymat s.r.o.

Profesionální řešení dodávek stavebních materiálů pro hrubou stavbu a specializované stavební práce. Společnost Readymat je přímým dovozcem kvalitních německých cihlových bloků ECOTON a pórobetonových tvárnic GREISEL. Cílem je dlouhodobá a stabilní spolupráce s obchodními partnery a vysoká spokojenost našich zákazníků. Ve firmě Readymat jsou PŘIPRAVENI splnit vaše náročné požadavky a dodávky na vaše stavby.

Přejít na blog www.readymat.cz
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s. r. o. je spolehlivým partnerem svým zákazníkům již od roku 1990. Tehdy vzniklo z nadšení a chuti zakladatelů - fyzických osob - něčeho dosáhnout Stavební sdružení PLUS jako přímý předchůdce společnosti. Společnost od počátku vede majitel pan Jozef Anovčín, sám autorizovaný stavitel s dlouholetou praxí. Tým spolupracovníků - od vedoucího výroby přes stavbyvedoucí, hospodářské pracovníky až po jednotlivé řemeslníky - je veden k neustálému zvyšování kvalifikace a vstřebávání nejnovějších technologií a postupů. Každému zákazníkovi je schopen zajistit "na klíč" komplexní práce od rozpočtu přes inženýring a vlastní výstavbu až po kolaudaci stavby.

 

Přejít na blog www.firmaplus.cz
FANUC Czech s. r. o.
Společnost FANUC  Czech  s. r. o., byla založena 16. září 2004 jako pobočka FANUC  Europe pro střední a východní Evropu. Jejím cílem je dodávat výkonné a spolehlivé produkty pro průmyslovou automatizaci a software tradiční japonské značky FANUC, největšího výrobce průmyslové automatizace a robotů na světě. FANUC Czech s. r. o., se sídlem v Praze, nabízí průmyslové roboty, CNC řídicí systémy a CNC stroje jako součást automatizace pro výrobu v  České republice a na Slovensku. V dnešním konkurenčním prostředí pomáhají  produkty FANUC zlepšovat flexibilitu výrobních procesů a umožňují zákazníkům reagovat na změny a požadavky dynamického trhu. Kromě dodávek produktů pořádá společnost četná školení a poskytuje servisní podporu.
Přejít na blog www.fanuc.eu/cz/
Město Hodonín
Město Hodonín, každoročně podporuje sport v Hodoníně v kategoriích dětí a mládeže, ale také v dospělých kategoriích. Město Hodonín je dlouhodobým a důležitým partnerem Veslařského klubu. Vzájemná spolupráce přináší více možností na obou stranách.
Přejít na blog www.hodonin.eu