24 Draků přistane na Moravě: 3. ročník Hodonínského Drakobití za dveřmi

Konec léta v Hodoníně bude letos ve znamení náletu 24 draků. Lépe řečeno dvou tuctů posádek z řad firem a vodních nadšenců, které změří své síly na třetím ročníku Hodonínského Drakobití.
Kromě nárůstu počtu posádek (2015 bylo 16, 2016 bylo 20) se změnil i program akce. Ta bude letos více zaměřená na celé rodiny a to díky bohatému dětskému programu. Přijedou kolotoče, koníci , neinstalujeme skákací hrad, připravíme dovednostní a pohybové disciplíny a v neposlední řadě zajistíme odměny. Bude na co se těšit, protože děti čekají i soutěže o velké ceny. Dospělé, krom samotného závodu, bohaté nabídky jídla a pití, jistě naláká přechod na slackline pružné lano) o délce 150 metrů přes řeku Moravu. Hrdinou.který to uskuteční bude česká pružno-provazo-chodecká star Petr Voříšek. Ten si pro vás připraví i pár triků a exhibici. Večer jsme letos obohatil o zábavné pivní disciplíny o ceny, mix živé hudby s DJem doplněný o karaoke, a také ohňostroj střílený z vody.

Oproti minulému červnovému termínu je letošní Drakobití v polovině září. Očekáváme zvýšenou kvalitu výkonu, jelikož díky posunutému termínu mohli posádky celé léto trénovat (celkem proběhlo 90 tréninků). Závodit se začne v sobotu 16.9. od 10:00 (zahájení bude 9:30) a hlavní finálová jízda bude v 18:00. Vstupné pro ne-závodníky a děti od 150cm je 50 Kč (v ceně jeden nápoj = pivo/limo). Kdo bude mít čas i v pátek, může se přijít podívat na regionální Školní pohár na dračích lodích.

Přijďte! Fanděte! Užijte si s námi den!

P.S.: Závodí se za každého (únosného) počasí. Budeme mít hodně stanů a kavárnu v provozu.

Bližší informace k programu najdete na www.drakobiti.cz nebo na facebooku https://www.facebook.com/sportumoravy/