Annabál 2021 – benefiční akce

Jedinečná událost roku v Hodoníně na podporu zničených sportovišť ve stylu 30. let. Swing, přehlídky, tančírny, retro sportování a mnoho dalšího. To je benefiční událost ANNABÁL 2021, kterou pořádá Veslařský klub Hodonín 31.7. Vytančete a vysportujte obnovu míst, kde děti ještě nedávno sportovaly.

Tornádo, které na konci června na Hodonínsku a Břeclavsku smetlo vše, co mu stálo v cestě, zničilo také téměř všechny sportovní a kulturní akce. “Annabal jsme plánovali dlouho a i my jsme uvažovali, jestli akci nezrušit”, řekl předseda Veslařského klubu Hodonín Filip Švrček, který společenskou akci roku pořádá. Díky obrovské podpoře všech účinkujících v čele s Ondřejem Havelkou & His Melody Makers, kteří se vzdali svých honorářů, se akce může nejen uskutečnit, ale také posloužit dobré věci. Honoráře účinkujících i výtěžek ze vstupného půjde totiž na obnovu sportovišť. “Jako sportovní klub jsme nabídli poskytnutí výdělku na pomoc sportovní škole Červené domky v Hodoníně a na obnovu areálu kolem Lužáku (Lužické cihelny)”, dodal Švrček.

annabal_bene-(1).jpg

Návštěvníci se mohou těšit nejen na Ondřeje Havelku, ale také na taneční vystoupení Spolku Elegantních dam, swingový workshop v podání RegCutters, stylovou přehlídku prvorepublikové módy, ukázku dobových sportů a swingovou hudební smršť, která potrvá do pozdních nočních hodin díky Elektro Swing Bohemia. Atmosféru 30. let dokreslí stylový fotokoutek, přehlídka historických vozů a motorek, doutníková koutek nebo gin & rum bar. Akcí provede skvělá Eva Veselá z TV Noe.

Finanční dar na projekty můžete posílat
na TRANSPARENTNÍ ÚČET Veslařského klubu
Veslařský klub Hodonín z.s.
č.ú.: 6100000339/0800
Zpráva pro příjemce: ANNABAL2021
Variabilní symbol (nepovinné): 31072021
Nebo pomocí QR kódu:

Image-1.png

Poddejte se rytmu swingu 31.7.2021 na Veslařském klubu v Hodoníně a podpořte obnovu sportovišť poničených tornádem. Kompletní program a předprodej lístků na www.annabal.cz