Brigáda v karanténě

Tak jako každý rok i letos potřeboval Veslařský klub po zimně uklidit a připravit na novou sezónu. Jak jinak než společnou brigádo. U brigády však nejde jen o práci, ale především o soudržnost, projev vzájemné spolupráce a potřeby s klubem a pro klub žít. 
Bohužel společnou brigádu nám překazila koronavirová epidemie a šílenství kolem ní. Proto jsme zvolili formu individuálního dobrovolného úklidu. Z pozice předsedy klubu jsem moc rád, kolik lidí a kolik hodin někteří úklidu dali. Všem, kteří se podíleli moc děkuji.

K zamyšlení však stojí, že se jedná o pomoc stále jen těch stejných. A je až k pláči, že právě Ti, kteří nejvíce křičí, jsou nejvíce nespokojení a nejvíce poukazují na to, jak se klub špatně vede, se nepřišli ani vyfotit. Kde jsou všichni Lvové, Radkové, Věrky a jim podobní???

Ale proč si stěžovat, hlavní je, že se obejdeme i bez nich. Ostatně jako každý rok. Důležité je, že klub máme opět čistý a směřující do další sezóny.

Jmenovitě děkujeme za velkou pomoc Jarce Tauferové, rodině Mančíkové, Hybnerové, týmů Sáry Ševčíkvé, Romči Pavelkové a spoustě dalších, kteří strávili úklidem spoustu času.

BRIG_1-(1).jpg

Brigada_02_01.jpg

Brigada_02_03.jpg

IMG_8837.JPG

IMG_8838.JPG

Věřím, že karanténa brzo opadne a my budeme moci společně vše zapít vč. plánované "ŽIVÁŇSKÉ".