Pod rouškou nejistoty se draci nevzdali

13 odvážných posádek bojovalo o skleněnou trofej draka na 6. ročníku hodonínského Drakobití. Letošní ročník byl o vzájemné podpoře a odhodlání srdcařů v podobě tradičních posádek, partnerů i organizačního týmu.

Drakobití 2020

Všem zúčastněným patří velké poděkování za podporu, jen díky vám se celý den opravdu povedl. Počasí nám přálo, přišlo přes 1200 lidí a i přes finanční omezení se nám podařilo přidat nové prvky do programu. To by nebylo možné bez partnerů. Společnost Readymat se jako hlavní partner chopila iniciativy a zorganizovala vlastní program se soutěžemi o koloběžky a zmrzlinou zdarma. Z dalších atrakcí měl značný ohlas stánek s 3D tiskárnami organizovaný Rychvalski manufacturing a taneční workshop skupiny Black & White. Díky Andree Husákové a jejímu projektu Nakridlech.art ožil nádherný graffiti drak přímo na plotě areálu VK Hodonín.

Drakobití 2020 graffiti

Pro další ročník jsme získali novou motivaci i spoustu inspirace, jak se posunout dál. Rádi bychom startovní listinu postavili z regionálních posádek, proto vyzýváme všechny posádky, firmy, členy a přátele, aby oslovili své okolí a inspirovali je ke vzniku nových týmů. Rádi bychom ducha Drakobití prolnuli celým rokem nejen v podobě tréninků, ale i dalších akcí, které budou propojovat firmy a lidi při sportování u vody. Proto již nyní všechny zveme na další ročník, který proběhne 11. 9. 2021.

Drakobití 2020 > 2021