Sportovní příměstský tábor a kemp 2021

Letošní prázdniny stejně jako roky předchozí hostíme na Vesláku děti z Hodonína a jeho okolí. Celkem 300 dětí si zasportuje u břehu Moravy a zablbne na vodě na nových kajacích, paddelboardech, raftech a veslařských cvičných lodích.
Celkem 7 táborů pro děti od 6 do 12 let a dva sportovní kempy pro děti od 10 do 15 let. Kempy navazují na novou všestrannou sportovní přípravu NA-STARTU, a zde si děti vyzkouší hromadu aktivit, od vody, přes skatepark, rugby a multifunkční hřiště na Očově.

První sportovní kemp tohoto druhu začíná právě dnes. Další termín je v srpnu. První sportovní příměšťák máme za sebou. Děti si jej náramně užili i s fajnovým počasím. Jeden den strávili děti v tělocvičně, ostatní však venku v přírodě a na vodě.I ti nejmenší byli spokojení a užili si možností, které jim Veslák nabízí. Téměř všechny děti dali příslib vedoucím, že se příští rok objeví znovu.Projekt Dětství u vody je nejen marketingovým heslem, ale zejména potřebou a požadavkem všech dětí, které to s námi na Vesláku zkusí.