Ukončení sezóny 2021

Ukončení veslařské sezóny konečně dle představ. Rok 2021 přinesl spousty historických milníků a jedním z nich byl také v podání konce sezóny, ŽABY, které se zúčastnilo 15 posádek, spousty diváků a fanoušků z řad rodičů a prarodičů.
Krásný slunný podzimní den, skvělá atmosféra a spousty účastníků. Tak by se dal popsat poslední závodní den v Vesláku v letošní sezóně. Do lodí usedlo 75 závodníků, kteří byly prvně nalosování od štroka po kormidelníka. Na čtyřech lodích se jeli rozjížďky s nekopromisním klíčem závodů - pouze první postupoval do finále A a zbytek do nižších finálových jízd.

DSC_0692.jpg

Mimo to na břehu vrcholil závod na veslařském trenažeru v rybičkách a pojídání buchet. Program u vody začal již v 9 hodin, nicméně než se family posádky vyškrábali na vodu, už je trenéři opět záháněli z vody, aby se uskutečníl hlavní závod.

DSC_0734.jpg

I rodičové si nakonec přišli na své, když se svými dětmi se mohli projekt po řece Moravě.
 
Druhou část dne si odbyli všichni veslaři a jejich FANS na náměstí před radnicí, kde na ně  již od rána čekal pan starosta, aby jim předal drobné dary a symbolicky je přijal na Radnici. Hezká ceremonie, které přihlíželo cca 750 lidí z Hodonína, byla pro mladé veslaře krásná tečka na závěr úspěšné sezóny.

DSC_0809.jpg

Více foto z akce najdete ZDE