Veslařský klub opět ožívá

Už to vypadalo, že nejkrásněšjší část sezóny na klubu nestihneme. Naštěstí jsme díky určitým opatřením a omezením, klub částečně otevřeli a začali opět veslovat. Snad nám již bude jen lépe.
Na Vesláku se během uzavírky stihla dodělat cesta, vzájemnou individuální prací jsme uklidili velkou část klubu a postupně se připravili na sezónu. Která však letos bude asi hodně odlišná od jiných.

Letošní veslování bude asi jen pro radost a udržení ve formě, neboť všechny závody se odkládají a ruší. I hodonínští na tom nejsou jinak.

Pro ty, kteří již začali trénovat, tj. zejména skupina starších (juniorky a senior Vašek Baldrián) a pár dorostenců, s některými žáky, je to v tuto chvíli zpestření karantenního stavu. Ale na co se vlastně soustředit? Jaký cíl mít před sebou? Letošní rok totiž vypadá, že bude bez všech reprezentačních cílů. Olympiáda se přesunula, MS juniorů i 23 se zrušilo.

I hodonínskou regatu jsme přesunuli na první zářiový víkend s vírou, že v tomto termínu již proběhne. Tzn. že pokud vše půjde dle předpokladů, zvládneme podzimní část sezóny.

Od příštího týdne začneme již trénovat na dvojskifech a opět se posuneme kousek k normálu.