Veslování pro veřejnost!

Veslařský klub Hodonín se postupně stále více otevírá veřejnosti. Jednou z aktivit, kterou od loňského roku veřejnosti nabízíme, je program Užij si veslo. Připravili jsme kurzy veslování pro zájemce, kteří nikdy neveslovali, i ty, kteří veslovali třeba v dětství a rádi by se k tomuto krásnému sportu pod vedením zkušeného a trpělivého trenéra vrátili

Trenéři se přizpůsobují individuálním potřebám a možnostem každého zájemce. Časy i počty tréninků si volí každý sám.

Základy techniky veslování učíme na speciálně upraveném bazéně. Dalším stupněm jsou tréninky na řece na stabilních rekreačních veslařských lodích Liteboat pro jednoho nebo dva veslaře. Pro větší skupiny, které chtějí trénovat společně, máme připravené také lodě určené pro čtyři a osm veslařů.

IMG-20240409-WA0010.jpg

Jakmile zvládnete techniku veslování, můžete si v systému rezervovat loď a pokračovat dále bez trenéra.

Pro odvážné amatéry, kteří se už nyní v rámci programu Užij si veslo něco naučili a nebojí se výzev, jsme na tento víkend vymysleli speciální závod. Ten se uskuteční v rámci Hodonínské veslařské regaty, na kterou se každoročně sjíždějí kluby z několika zemí. Letos se v pátek 24. května budou poprvé konat také hobby závody veslařů amatérů. Podrobnosti o tréninzích najdete na našem webu www.uzijsiveslo.cz. Pokud váháte, přijďte se podívat na Hodonínskou veslařskou regatu a fandit našim veslařům. Více informací o regatě najdete na www.hvregata.cz. Anebo se prostě jen kdykoliv odpoledne stavte, dejte si kávu nebo pivo Mazák v našem stánku Café Veslák, posaďte se a nechte se navnadit veslaři, kteří budou právě na vodě.

IMG-20240409-WA0029.jpg