Žaba 2020 – zrušeno

Milí přátelé veslování a našeho klubu,

ač velice nerad, musím oznámit, že plánovaná akce „Ukončení veslařské sezóny – ŽABA 2020“, která se měla konat 17. 10. 2020, je z důvodu nouzového stavu a opatření vlády zrušena.

Velice nás to mrzí, ukončení mělo být oslavou skvělých letošních výsledků hodonínského veslařského týmu. Dílčí skvělé úspěchy (5× titul mistr ČR, 4× vícemistr ČR a 2× bronzový v ČR a spousta dalších finálových účastí) vynesly Veslařskému klubu Hodonín z.s. celkové 4. místo v Českém poháru (vč. dospělých) a neoficiální 2. místo v Českém poháru v mládežnických kategoriích od 11 do 18 let. Toto umístění je historicky nejvýznamnějším klubovým výsledkem. Více se dočtete zde: https://www.vkhodonin.cz/aktualne/mcr-ve-veslovani-2020.

Dále jsme měli v rámci ukončení sezóny křtít nové lodě, kdy nejcennější z nich je OSMIVESLICE pro žactvo, se kterou nám finančně pomáhá společnost DELIMAX a.s. V tuto chvíli alespoň touto cestou děkuji vedení společnosti, jsme moc rádi za vaši podporu. Jen pro informaci, loď je 20 let stará a její cena je v tuto chvíli 200 000 Kč. Nová osmiveslice stojí 1 400 000 Kč.

Také děkujeme všem ostatním přispěvatelům, sponzorům a podporovatelům, zejména pak firmám Readymat s.r.o, G-mont s.r.o., Schaeffler Slovakia, ČEZ Teplárenská a.s., Vista Car s.r.o., Klimabott s.r.o., Ševčík OKNA s.r.o., Stavební firmě Plus s.r.o., HAPI s.r.o., Groz Beckert s.r.o., ČSAD Hodonin a.s., Městu Hodonín, kulturnímu domu Hodonín, Jihomoravskému kraji a spoustě dalších, kteří nám pomáhají.

Závěrem bych rád vyzval všechny rodiče, kteří váhají se sportovním umístěním dětí. Stále rozšiřujeme členskou a veslařskou základnu. Již nyní je možné přivést děti ročníku 2010 a starší. Jen pro informaci – nejmladší děti (2010/2009) mají tréninky ÚT a ČT od 16:00 + PÁTEK plavání s plaveckým trenérem Zdeňkem Dvořákem a PONDĚLÍ jóga pro děti s Květou Brovjákovou. ÚT a ČT je rozdělen do dvou skupin, kdy jedna vesluje na VK a druhá má všestranný program v tělocvičně gymnázia. Do programu na VK rádi zapojíme i starší mládežníky – nebojte se přivést ročníky 2005–2008 – NIKDY NENÍ POZDĚ ZAČÍT!

Jakmile se uvolní nařízení a atmosféra ve společnosti, ihned naplánujeme možnou oslavu, při níž fyzicky pokřtíme lodě, vyhlásíme nejúspěšnější veslaře a společně vše pořádně oslavíme.

Těším se na brzkou viděnou a přeji všem zdraví a co nejvíce pohybu.

Filip

Ing. Filip Švrček
předseda klubu
Veslařský klub Hodonín, z.s.
Legionářů 2132, Hodonín
Tel: +420 604111141
Web: www.vkhodonin.cz
E-mail: filip@vkhodonin.cz