Naši partneři

Jihomoravský kraj

Jeden z nejdůležitějších a stálých partnerů Veslařského klubu Hodonín z.s. je Jihomoravský kraj. Díky pravidelným dotacím, které získáváme z kraje, můžeme realizovat projekty a získávat tím skvělé výsledky. V roce 2020 se jedná zejména o projekty Podpora individuálních sportovců v JMK 2019-2020 a dále projektu k zajištění sportovně-materiální základny. V rámci těchto projektů jsme obdrželi 165.217 Kč. Z dlouhodobého hlediska se podpora JMK vyplácí ve skvělých výsledcích veslařů, nárustu členské základny a rozvoji sportovně-materiální základně Veslařského klubu Hodonín z.s.

Přejít na blog www.kr-jihomoravsky.cz
Readymat s.r.o.

Profesionální řešení dodávek stavebních materiálů pro hrubou stavbu a specializované stavební práce. Společnost Readymat je přímým dovozcem kvalitních německých cihlových bloků ECOTON a pórobetonových tvárnic GREISEL. Cílem je dlouhodobá a stabilní spolupráce s obchodními partnery a vysoká spokojenost našich zákazníků. Ve firmě Readymat jsou PŘIPRAVENI splnit vaše náročné požadavky a dodávky na vaše stavby.

Přejít na blog www.readymat.cz
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s. r. o. je spolehlivým partnerem svým zákazníkům již od roku 1990. Tehdy vzniklo z nadšení a chuti zakladatelů - fyzických osob - něčeho dosáhnout Stavební sdružení PLUS jako přímý předchůdce společnosti. Společnost od počátku vede majitel pan Jozef Anovčín, sám autorizovaný stavitel s dlouholetou praxí. Tým spolupracovníků - od vedoucího výroby přes stavbyvedoucí, hospodářské pracovníky až po jednotlivé řemeslníky - je veden k neustálému zvyšování kvalifikace a vstřebávání nejnovějších technologií a postupů. Každému zákazníkovi je schopen zajistit "na klíč" komplexní práce od rozpočtu přes inženýring a vlastní výstavbu až po kolaudaci stavby.

 

Přejít na blog www.firmaplus.cz
Tech-Trade, s.r.o.

Společnost TECH-TRADE, s.r.o. byla založena v roce 1994 a od doby svého založení zaznamenala dynamický vývoj a růst.
Z původně obchodní společnosti se díky poptávce trhu a zákazníkům stala výrobní organizací, jejíž současné technologické vybavení umožňuje zakázkovou výrobu široké škály výrobků z tenkých plechů pro vzduchotechnické systémy i jiné technické aplikace. Vysoce produktivní technologie v celém výrobním profilu, kvalifikovaní pracovníci a efektivní kapacitní řízení výroby zajišťují spolehlivost dodávek jak v termínech tak v kvalitě. Výrobní program je neustále inovován podle požadavků zákazníků, jehož důsledkem je vysoký podíl dodávek v celoevropském regionu.

Přejít na blog www.tech-trade.cz
FANUC Czech s. r. o.
Společnost FANUC  Czech  s. r. o., byla založena 16. září 2004 jako pobočka FANUC  Europe pro střední a východní Evropu. Jejím cílem je dodávat výkonné a spolehlivé produkty pro průmyslovou automatizaci a software tradiční japonské značky FANUC, největšího výrobce průmyslové automatizace a robotů na světě. FANUC Czech s. r. o., se sídlem v Praze, nabízí průmyslové roboty, CNC řídicí systémy a CNC stroje jako součást automatizace pro výrobu v  České republice a na Slovensku. V dnešním konkurenčním prostředí pomáhají  produkty FANUC zlepšovat flexibilitu výrobních procesů a umožňují zákazníkům reagovat na změny a požadavky dynamického trhu. Kromě dodávek produktů pořádá společnost četná školení a poskytuje servisní podporu.
Přejít na blog www.fanuc.eu/cz/
Město Hodonín
Město Hodonín, každoročně podporuje sport v Hodoníně v kategoriích dětí a mládeže, ale také v dospělých kategoriích. Město Hodonín je dlouhodobým a důležitým partnerem Veslařského klubu. Vzájemná spolupráce přináší více možností na obou stranách.
Přejít na blog www.hodonin.eu
ČEZ Teplárenská, a.s.

Předmětem podnikání společnosti Teplárenská, a.s., byla výroba, nákup, rozvod, distribuce a prodej tepla v regionu severozápadních Čech. V současné době společnost nakupuje tepelnou energii tzv. na plotě, tedy na výstupu z areálu zdroje – elektráren a prodává teplo a služby koncovým zákazníkům (domácnostem, bytovým družstvům, podnikům apod.).

Společnost ČEZ Teplárenská, a.s. zásobuje přibližně 7 500 odběrných míst a kromě více než 132 000 domácností jsou odběrateli tepla i nemocnice, úřady, školy a průmyslové podniky. Celková roční dodávka tepla činí okolo 7 600 TJ. Zásobuje teplem zákazníky ve 32 městech téměř po celé ČR a v Jihomoravském kraji, kde také exportuje teplo přes hranice, z elektrárny Hodonín do slovenského města Holíče.

Přejít na blog www.cezteplarenska.cz
KLIMABOTT s.r.o.

Už od roku 2009 se Klimabott stará, aby vám bylo doma i v kanceláři dobře. A jak? Zabýváme se klimatizacemi, vzduchotechnikou a servisem nejen v Hodoníně, ale i širokém okolí. Navrhneme nejvhodnější řešení pro dům i firmu od projektové dokumentace, přes samotnou realizaci, až po pravidelný servis. Sledujeme nové trendy a zaměřujeme se na odborný rozvoj, firemní kulturu a budování dobrého jména společnosti. Naším cílem je upevnění pozice mezi předními dodavateli v oblasti technického zařízení budov.Jsme oficiálním distributorem a prodejcem značek klimatizací Toshiba a spolupracujeme s výrobci vzduchotechnických zařízení Atrea, Remak, Mandik a Jablotron.

Přejít na blog www.klimabott.cz
DELIMAX, a.s.
Zpracování mořských ryb, výroba rybích a nerybích výrobků a salátů
Přejít na blog www.delimax.cz