trenazery_stafeta.JPG


Ve
slařský klub Hodonín v rámci svých sportovních aktivit pořádá pravidelný  školní štafetový závod veslařských trenažerech pro žáky základních a středních škol z Hodonína a okolí. Jedná se již o 6. ročník tohoto atraktivního závodu.

 

Školní štafetový závod na veslařských trenažerech

 

Termín: 8. prosince 2022 (čtvrtek)

Začátek: od 9:00

Místo konání: Sportovní hala TEZA Hodonín

PopisSkupinová soutěž je složena z 10 závodníků, kteří společně zdolávají vzdálenost 10 km. Veslaři se pravidelně střídají po 1. minutě. Samotný závod trvá cca jednu hodinu. Mimo to se letos zapojíme do celorepublikové soutěže Česko vesluje v mini 4 člených štafetách závodících na 100 a 200 metrů (chlapci, děvčata a mix). V hale strávíme společně dopoledne od 9:00 do 12:00 hodin. Kouzlo tkví v aplikaci týmového ducha v jinak individuální disciplíně. Všechny školy budou závodit vedle sebe a přesný stav uvidí na projekční ploše. Závod tím dostane krásnou atmosféru. Chceme tím podpořit soutěživého ducha a motivovat mladé jezdce k dosažení společného úspěchu. První 3 týmy v jednotlivých kategoriích budou odměněni a dekorování přímo v hale. 

 

Složení týmů štafetového závodu:

 

Základní školy

mladší

10 studentů – 6-7. třídy – (z každého ročníku 3 chlapci a min. 2 dívky)

 starší

10 studentů – 8-9. třídy – (z každého ročníku 3 chlapci a min. 2 dívky)

 

Střední školy

6 studentů – 1-2. ročník – (z každého ročníku 2 chlapci a min. 1 dívka)

 

Novinkou je účast jednoho registrovaného veslaře v týmu. V případě, že škola nebude mít takového závodníka, bude doplněn z řad Veslařského klubu Hodonín.


 

Poznámky:

Účast při závodech je zdarma.

Na základě přihlášených posádek bude stanoven přesný časový program.

 

Přihlášky do závodu:
Výběr kategorie: