PROŽIJ DĚTSTVÍ U VODY
SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA DĚTÍ
 

Co znamená užít si dětství? Pro každou generaci je to trochu jiné. Pro starší neexistovali mobily ani počítače a měli tím více času na běhání po venku.

Co znamená užít si dětství? Pro každou generaci je to trochu jiné. Pro starší neexistovali mobily ani počítače a měli více času na běhání po venku. Naopak generace Y, neboli milenials (narození po r. 2000) zažívá absolutně jinou zkušenost. Obklopeni dostupností informací a médií všeho druhu mají zprostředkované zážitky doslova na dosah ruky. Jedním klikem na telefonu sjíždějí nejvyšší horu světa na lyžích, potápí se v Karibiku, jsou živě na koncertě, nebo vítězí na virtuálním mistrovství světa. Nikdy to však nebude stejné jako cítit vítr ve vlasech, splývat s řekou, vylézt na strom a vidět svět ptačíma očima, nebo se jen bosky brouzdat travou. 

Chceme dětem dopřát tyto nádherné pocity a zážitky na vlastní kůži. Za poslední roky se snažíme změnit Veslák v místo pro všechny s láskou k pohybu a přírodě. Jsme si vědomi, že každý nemůže být veslařem, atletem, nebo fotbalistou. Co bychom si ale přáli je, aby mělo každé dítě šanci poznat možnosti co nejvíce aktivit a sportů a mělo tak svobodnou volbu, čemu se dál věnovat. Chtěli bychom tak obohatit život všech dětí z regionu a pomoci pozvednout jejich vztah k vlastnímu tělu, k ostatním i k přírodě. Pokud jste rodič a čtete tyto řádky, tak vězte, že i na vás myslíme. Součástí aktivit pro děti je i zázemí pro rodiče v podobě kavárny, nových šaten, sauny a také možnosti zapojit se aktivně do života na Vesláku (lekce na paddleboardech, trenažérech, jóga, body balance, tréninky na dračích lodích aj.).

 

Pro rok 2019 jsme se rozhodli přípravku neotevřít.
Omlouváme se, ale zaměříme se až na rok 2020


(duben-květen-červen)


  Kdy: pondělky a středy               V kolik: od 16:30 do 17:50             Kde: hřiště na VK Hodonín