Pluska je náš parťák

STAVEBNÍ FIRMA PLUS je jedním za našich hlavních podporovatelů a dlouhodobě nám pomáhá v plnění našich vizí. Je parťákem hlavně proto, že se aktivně podílí na aktivitách našeho klubu. Dá se říct, že je v tomto ohledu premiantem. Navíc nám pomáhá, svými pracovními silami, postupně přebudovat areál.
Tímto krátkým článkem bychom chtěli poděkovat za pomocnou ruku a aktivní účast Plusáků v našem snažení. STAVEBNÍ FIRMA PLUS se v loňském roce zapojila do rekonstrukce našeho areálu a pomohla spolu vybudovat beach-volleybalové hřiště spolu s terénními úpravami. Věříme, že po testovacím provozu bude letní sezóna 2017 ve znamení mnoha plážových turnajů a radovánek u vody. 
Firma SF+ se,  jako jedna z 20 posádek, hrdinně postavila na start hodonínského Drakobití 2016 a nedávno byla jednou z průkopnických posádek na Ergoshow 2017- souboji firem ve štafetě na 20 km na veslařských trenažérech. Je to příklad toho, jak bychom chtěli s firmami spolupracovat. Pokud má někdo kuráž pomoci, je potřeba, aby se sám angažoval. 
Víme, že firma podporuje snad všechny sportovní organizace v Hodoníně a okolí. Navíc se snaží pomáhat svým zaměstnancům i mimo práci. I díky tomu má mezi veřejností velice dobrou pověst a snáze se jí hledají zaměstnanci. Pro nás je to firma, která by měla sloužit jako vzor pro ostatní podnikatele v regionu, kterým není jedno, co se kolem děje. Určitě lepší způsob než konstatovat nedostatky a dívat se na druhé skrz prsty, je mnohem lepší udělat něco prospěšného pro své okolí. 
Věříme, že budou PLUSÁCI i nadále našimi patrony a my se budeme snažit vyjadřovat svoje díky jak jen to půjde. Ostatně my všichni, kteří si v létě přijdeme zahrát „beach“, bychom měli vzdát PLUSCE hold.


od nás dostává VELKÉ VÝZNAMNÉ PLUS