Naši partneři

Jihomoravský kraj

Jeden z nejdůležitějších a stálých partnerů Veslařského klubu Hodonín z.s. je Jihomoravský kraj. Díky pravidelným dotacím, které získáváme z kraje, můžeme realizovat projekty a získávat tím skvělé výsledky. V roce 2020 se jedná zejména o projekty Podpora individuálních sportovců v JMK 2019-2020 a dále projektu k zajištění sportovně-materiální základny. V rámci těchto projektů jsme obdrželi 165.217 Kč. Z dlouhodobého hlediska se podpora JMK vyplácí ve skvělých výsledcích veslařů, nárustu členské základny a rozvoji sportovně-materiální základně Veslařského klubu Hodonín z.s.

Přejít na blog www.kr-jihomoravsky.cz
Readymat s.r.o.

Profesionální řešení dodávek stavebních materiálů pro hrubou stavbu a specializované stavební práce. Společnost Readymat je přímým dovozcem kvalitních německých cihlových bloků ECOTON a pórobetonových tvárnic GREISEL. Cílem je dlouhodobá a stabilní spolupráce s obchodními partnery a vysoká spokojenost našich zákazníků. Ve firmě Readymat jsou PŘIPRAVENI splnit vaše náročné požadavky a dodávky na vaše stavby.

Přejít na blog www.readymat.cz
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s. r. o. je spolehlivým partnerem svým zákazníkům již od roku 1990. Tehdy vzniklo z nadšení a chuti zakladatelů - fyzických osob - něčeho dosáhnout Stavební sdružení PLUS jako přímý předchůdce společnosti. Společnost od počátku vede majitel pan Jozef Anovčín, sám autorizovaný stavitel s dlouholetou praxí. Tým spolupracovníků - od vedoucího výroby přes stavbyvedoucí, hospodářské pracovníky až po jednotlivé řemeslníky - je veden k neustálému zvyšování kvalifikace a vstřebávání nejnovějších technologií a postupů. Každému zákazníkovi je schopen zajistit "na klíč" komplexní práce od rozpočtu přes inženýring a vlastní výstavbu až po kolaudaci stavby.

 

Přejít na blog www.firmaplus.cz
Město Hodonín
Město Hodonín, každoročně podporuje sport v Hodoníně v kategoriích dětí a mládeže, ale také v dospělých kategoriích. Město Hodonín je dlouhodobým a důležitým partnerem Veslařského klubu. Vzájemná spolupráce přináší více možností na obou stranách.
Přejít na blog www.hodonin.eu
ČEZ Teplárenská, a.s.

Předmětem podnikání společnosti Teplárenská, a.s., byla výroba, nákup, rozvod, distribuce a prodej tepla v regionu severozápadních Čech. V současné době společnost nakupuje tepelnou energii tzv. na plotě, tedy na výstupu z areálu zdroje – elektráren a prodává teplo a služby koncovým zákazníkům (domácnostem, bytovým družstvům, podnikům apod.).

Společnost ČEZ Teplárenská, a.s. zásobuje přibližně 7 500 odběrných míst a kromě více než 132 000 domácností jsou odběrateli tepla i nemocnice, úřady, školy a průmyslové podniky. Celková roční dodávka tepla činí okolo 7 600 TJ. Zásobuje teplem zákazníky ve 32 městech téměř po celé ČR a v Jihomoravském kraji, kde také exportuje teplo přes hranice, z elektrárny Hodonín do slovenského města Holíče.

Přejít na blog www.cezteplarenska.cz
12