PROŽIJ DĚTSTVÍ U VODY
SPORTOVNÍ PŘÍPRAVKA DĚTÍ,TÁBOR A KEMP
 

Co znamená užít si dětství? Pro každou generaci je to trochu jiné. Pro starší neexistovali mobily ani počítače a měli tím více času na běhání po venku.

Co znamená užít si dětství? Pro každou generaci je to trochu jiné. Pro starší neexistovali mobily ani počítače a měli více času na běhání po venku. Naopak generace Y, neboli milenials (narození po r. 2000) zažívá absolutně jinou zkušenost. Obklopeni dostupností informací a médií všeho druhu mají zprostředkované zážitky doslova na dosah ruky. Jedním klikem na telefonu sjíždějí nejvyšší horu světa na lyžích, potápí se v Karibiku, jsou živě na koncertě, nebo vítězí na virtuálním mistrovství světa. Nikdy to však nebude stejné jako cítit vítr ve vlasech, splývat s řekou, vylézt na strom a vidět svět ptačíma očima, nebo se jen bosky brouzdat travou. 

Chceme dětem dopřát tyto nádherné pocity a zážitky na vlastní kůži. Za poslední roky se snažíme změnit Veslák v místo pro všechny s láskou k pohybu a přírodě. Jsme si vědomi, že každý nemůže být veslařem, atletem, nebo fotbalistou. Co bychom si ale přáli je, aby mělo každé dítě šanci poznat možnosti co nejvíce aktivit a sportů a mělo tak svobodnou volbu, čemu se dál věnovat. Chtěli bychom tak obohatit život všech dětí z regionu a pomoci pozvednout jejich vztah k vlastnímu tělu, k ostatním i k přírodě. Pokud jste rodič a čtete tyto řádky, tak vězte, že i na vás myslíme. Součástí aktivit pro děti je i zázemí pro rodiče v podobě kavárny, nových šaten, sauny a také možnosti zapojit se aktivně do života na Vesláku (lekce na paddleboardech, trenažérech, jóga, body balance, tréninky na dračích lodích aj.).

 

Pro rok 2024 jsou otevřeny letní příměstské tábory a sportovní kemp pro starší