PROŽIJ DĚTSTVÍ U VODY
SPORTOVNÍ TÁBOR A PŘÍPRAVKA DĚTÍ
 

Začínáme v létě 2021
 

     Kdy: pondělky až pátek                         V kolik: od 7:00 do 17:00                Kde: areál VK Hodonín

 
Projekt zaměřený na všeobecnou sportování dětí od 6 do 12 let. Tábor a přípravka bude vedena ve sportovním areálu Veslařského klubu Hodonín z.s. u řeky Moravy. Vše se odehrává v duchu VODA, ZEMĚ, OHEŇ a VZDUCH.

U VODY, se děti seznámí s různými sportovními plavidli a vodou jako takovou (kajak, kanoe, rafty, dračí lodě, paddleboardy, veslařské lodě, vodní lyže atd., ale také i plavat).

U ZEMĚ, to bude především hra a duch FAIR PLAY. Z velké části míčové, ale také i bojové a jiné hry, při kterých se budeme zaměřovat na férovost, týmovost a soutěživost.

OHEŇ reprezentuje silnou a důležitou skupinu, která zahrnuje atletiku a gymnastiku v podobě překážkových běhů, opičích drah a různých prvků zaměřených na pohyb jako základ života.

Ve VZDUCHU, bychom rádi viseli. Postupnými kroky přes lana, kruhy, hrazdy bychom se měli dostat na stromy, lezeckou stěnu a lanové centrum (máme v plánu zbudovat). Hlavní cíle tohoto směru jsou vnitřní sílá, koordinace pohybu a soustředění. 

Více informací naleznete ZDE                                                                                                          Přihlašovací formulář můžete vyplnit zde - PŘIHLÁŠKA

 

ZÁZEMÍ

Zázemí pro sportovní přípravku PROŽIJ DĚTSTVÍ U VODY, je z velké části tvořen Veslařským klubem Hodonín z.s., jehož areál skrývá mnoho možností. Zejména šatny, hřiště, sportovní vybavení, tělocvičnu, kavárnu pro rodiče, parkoviště a spoustu dalšího. 

Lodní park je zajištěn Veslařským klubem a Raft klubem Hodonín. Stejně tak aktivity ostatní živlů budou na hřištích nebo mezi stromy na Veslařském klubu.